پارس شیر (سهامی خاص) اولین تولیدکننده محصولات ایمنی برای لوازم گازسوز خانگی در ایران از سال 1366 بصورت سهامی خاص در شهرك صنعتی کاوه در نزدیکی شهر ساوه تاسیس گردیده و با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در صنعت لوازم گازسوز خانگی از آن زمان تاکنون همواره به عنوان یکی از شرکت‌های شاخص و ممتاز حضوری جدی و فعال در عرصه طراحی و تولید قطعات وابسته به لوازم گازسوز خانگی در کشور داشته است.
شركت پارس شیر توانسته با اتکاء به تخصص و تجربه در طراحی و تولید قطعات وابسته به لوازم گازسوز محصولات خود را در تنوع های ذیل تولید کند : شیرهای ساده، شيرهای ترموكوپل، سیم ترموکوپل، شیرهای ترموستات، المان ترموستات، سرشعله، و لوازم جانبي شامل میکروسوییچ و درخت سیم و مهره. این محصولات در لوازم گازسوز خانگی مانند اجاق گاز، بخاری، سماور و شومینه مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت پارس شیر در حال حاضر با اشتغال بیش از 350 نفر نیرو انسانی بصورت مستقیم در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی این شرکت صنعتی بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.


ایمنی محصول و تضمین کیفیت یکی از اهداف اصلی مورد توجه شرکت پارس شیر (سهامی خاص) می باشد. حصول اطمینان از ایمنی مصرف کننده از محصولات پارس شیر با کیفیت بالا توسط مشخصه های " ایمنی و کیفیت " حاصل می گردد. مشخصه های ایمنی و ضوابط کیفیت که توسط موسسه استاندارد ایران و سازمان های بین المللی تبیین و تشریح گردیده، توام با تجربیات سالیان دراز در امر صادرات به کشورهای اروپایی توسط شرکت پارس شیر، در سطوح مختلف سازمانی به کار برده می شود. این قوانین و استانداردهای تضمین ایمنی و کیفی همچنین در عملیات اجرایی تولید و تضمین کیفی در خطوط تولید با استفاده ابزاری از روشهای ثبت داده بصورت نظام مند پیاده سازی شده است. خطوط تولید محصولات شرکت تولیدی و صنعتی پارس شیر از مراحل کنترل کیفی و آزمایشگاهی دقيقي بهره مند می باشند که سعی به درصد خطای صفر رسیدن را دارند. شرکت پارس شیر از پیشرفته‌ترین فرآیندها و دستورالعمل های آزمون محصولی در بخش آزمایشگاهی و خطوط مونتاژ و تست مطابق با استانداردهای ایرانی و اروپایی دقیق ترین آزمایشات را روی محصولات و قطعات در حین تولید خود، انجام می‌دهد.
در همین راستا، ساختار مدیریتی این مجموعه صنعتی همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی زیرساختهای تولید شامل فضای مناسب تولید و دستگاه های تولیدی، با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود، در راستای تحقق اهدافی چون توسعه فناوری های نوین تولیدی و صنعتی در دنیا گام بر دارد. شركت پارس شیر دارای مجهزترین ماشین‌آلات در قسمتهای برشكاری، پرس‌كاری و فورج و ماشینکاری بوده و واحد کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، واحدهای پشتیبانی تدارکاتی، مالی و منابع تامین کننده مطمئن، در خدمت تولید این مجموعه می‌باشند.


اهداف و اندیشه های حاکم بر شرکت پارس شیر در جهت دستیابی به شاخصه‌های ممتاز به عنوان طراح و تولید کننده محصولات ایمنی برای لوازم گازسوز خانگی در سطح کشور و صادرات این محصولات به کشورهای مختلف، کسب جایگاهی ویژه در بازار رقابتی فروش محصولات تولیدی خود را قادر ساخته تا توانمندی خود را مستمراً با خواسته و رضایت مشتری منطبق نماید. اهداف این شرکت که به شرح زیر می باشد :
> همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا.
> به کارگیری عناصر مجرب و متخصص.
> رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات.
> اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس از فروش.
> رعایت ضوابط و الزامات قانونی کشور منجمله استاندارد فنی و مدیریتی
در راستای چنین اندیشه ای این مجموعه صنعتی ضمن انطباق فرآیندهای سازمانی خود با سیستم مدیریت كیفیت و استاندارد بین المللی به لحاظ مرغوبیت كالای تولیدی موفق به اخذ نشان موسسه ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده و همچنین اخذ گواهینامه ها و کسب استانداردهای CE از کشورهای اروپایی گردیده است.


امروزه ما در حال آماده‌سازی خود برای گسترش فعالیت در تعاملات نوین جهانی می‌باشیم. همچنان كه منطقه دارای تقاضای سیری ناپذیر برای محصولاتی است كه در خطوط تولید شرکت پارس شیر امكان تولید آنرا دارد، لذا این مجموعه صنعتی در حال حاضر با سازندگان و تامین کنندگان معتبر در دنیا در ارتباط می باشد.
در حال حاضر، شرکت SEAGAS LTD از کشور انگلستان به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت پارس شیر از سال 2006 تا کنون به عنوان یکی از افتخارات این مجموعه صنعتی و این کشور می باشد که خود بیانگر رسیدن به اهداف ایمنی و کیفی این مجموعه صنعتی است.
همچنین، همکاری با شرکت SATEC GMBH در کشور آلمان، به عنوان دیگر نماینده این شرکت، از جمله بازوهای کاربردی این مجموعه صنعتی در امور روابط بین الملل محسوب می گردد. همکاری این مجموعه صنعتی سالیان متمادی است که در راستای ارتباط بهتر این مجموعه صنعتی با کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد.
علاوه بر همکاری های حال حاضر در امور بین الملل، این مجموعه صنعتی سابقه صادرات به کشورها فرانسه، ایتالیا، ترکیه، تونس، مصر، سوریه و افغانستان را در کارنامه خود دارد.

Get Started Now


شرکت پارس شیر بصورت پویا و فعال در امر توسعه زمینه های فعالیت تولیدی گام های بلندی برداشته است. این شرکت تولیدی و صنعتی در زمینه صنعتی دیگر اهداف استراتژیک خود را پیش برده است.
- شرکت شیگز ، در سال 1393 فعالیت خود را با همکاری شرکت BRAHMA ایتالیا در زمینه سیستم های پیشترفته پخت و پز آغاز نمود. این شرکت همچنین در زمینه قطعات جانبی لوازم گازسوز فعالیت دارد: WWW.SHIGAS.IR


اسامی برخی از مشتریان که افتخار همکاری برای سالیان دراز را داشته ایم: